Valmistu aegsasti jõuludeks - suurepärased kingiideed Vihula mõisast!

04.12.2013

Soovid teha meeldejääva kingituse heale koostööpartnerile, sõbrale, kõige kallimale?

Vihula mõisa päkapikud on kokku pakkinud ahvatlevad kinkekomplektid mõisahõngulistest gurmee- ja elustiilitoodetest. Valikust leiate tõelisi maitseelamusi mõisa ürdiaiast, suursuguse komplekti häid Vihula mõisa maitseid pidulauale või sensuaalse valiku meie spa-kollektsioonist.  Laste lemmik on armas vanaaegne mõmmik Vihula Wille, kellel kaasas ka magus üllatus. Ilusad linased kodutekstiilid ajaloolise mustriga mõisa ballisaalist või põneva disainiga puidust pähklipurustaja koos toeka pähklivaruga rõõmustavad kodu-gurmaane.

Kinkekorvis  “ Vihula mõisa maitsed”  on Vihula mõisa viin, maitsev metssealihakonserv, tüümianiga jõulumoos ja köömneküpsised.

“Vihula mõisa luksuslik kinkekorv” sisaldab suursugust  valikut  häid maitseid igale pidulauale. Kingikorvis on  kvaliteetne kuiv „Luscher & Matiesen“ vahuvein, pärit vanast veinitehasest Toompealt,  põneva maitsenüansiga luksuslikud ebaküdooniad valges šokolaadis, tüümianiga jõulumoos ning meeleoluks juures vaniljehõnguline lõhnaküünal.

“Luksuslik kingivalik mõisa spast” paneb iga daami end mõisaprouana tundma ja sisaldab meie armastatuimaid müügihitte spa kollektsioonist - mahlakat apelsini kehakoorijat, luksuslikku sheavõi kätekreemi ja taevalikku apelsini huulepalsamit.

Kõiki kingipakke vaata siit:

 

Need on meie päkapikkude poolt valmispakitud kingipakid, kuid meelsasti koostame originaalse kingipaki vastavalt Teie soovile ja eelarvele. Suuremate tellimuste puhul  ka erihinnad! Palun võtke ühendust: age.luiga@vihulamanorlifestyle.com  või  6277 888.

Tellimuste kohaletoomine Tallinna ja Rakvere piires alates kolmest kingipakist tasuta.

« Tagasi
© Developed by CommerceLab