ettevõtte ÄRIKINGID

Vihula Manor Lifestyle eestimaistest ja käsitööna hoolega valminud gurmee-toodetest oleme Teile kokku pannud stiilsed ja rikkalikud kinkepakid, millega südamest tänada oma häid koostööpartnereid või töökat kollektiivi.

Vali meie poolt kokku pandud erinevas hinnaklassis valmiskomplektide seast või pane ise kokku just teie ettevõttele sobiv ehedate ja hõrkude maitsetega kingipakk! Kõiki kingitusi saab personaliseerida ettevõtte värvides paela või kleebisega, lisada juurde käsitsi kirjutatud heade soovidega tervituskaart, ettevõtte logoga toode või visiitkaart.

Kõigi toodete ja pakkelahendustega saab tulla tutvuma Vihula Manor Lifestyle Tallinna showroomi Kevade tänav 2, kus saame just teie ärikingiidee nägemuse koos läbi arutada ja proovipaki kokku panna.

Kingipakkidele saab ise järele tulla, tellida pakid ettevõtte aadressile või saata kulleriga otse töötajatele koju kätte. Viimastel aastatel on meie klientide seas olnud ka üha rohkem ettevõtteid, kelle kingipakid oleme teele pannud nende rahvusvahelistele koostööpartnerite või filiaalidesse üle Euroopa! 

Pakkumise küsimiseks kirjuta: sales@vihulamanorlifestyle.com

Kasutame küpsiseid parema külastuselamuse tagamiseks. Veebilehe sirvimist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.