Meist

Aastast 2011

Vihula manor Lifestyle

Meie kollektsiooni inspiratsiooniks on olnud Vihula mõisa ajalooline ja romantiline aura, aga samas ka julge ja põhjamaine kaasaegne disain – ning mõisamaid ümbritsev võimas ürgne loodus.

Vihula Manor Lifestyle kollektsiooni kuuluvad hoolikalt valitud naturaalsed ja puhtast toorainest tooted, mis peegeldevad põnevat segu nii kohalike käsitöömeistrite traditsioonidest kui kaasaegsest elustiilist.

Tooteliine on 3 – gurmee, kodu ja wellness. Samuti pakume inspireerivaid kinkekomplekte ning ahvatlevaid kinkekorve – kas juba kenasti valmispakituna või hoopis meelepärastest toodest ise komplekteerimiseks.

Vihula Manor Lifestyle tooted on saadaval Vihula mõisa ajaloolises Vesiveskis paiknevas hubases kingipoes, meie veebipoes ja erinevates poodides üle Eesti.

Ajalooline mõis

Elegantne 16. sajandist pärit Vihula mõis on läbinud täieliku renoveerimiskuuri, et muuta see luksuslikuks peatuskohaks, säititades samal ajal oma ajaloolise olemuse. Kitsad järsud trepid, vanad originaalsed laudpõrandad ja paksud paekiviseinad on saanud endale uue funktsiooni ning hoonete sisemus on varustatud kõikide kaasaegsete mugavustega. 

Viinatootmine Vihula mõisas

Viina põletamine oli ajalooliselt Vihula Mõisa üks peamisi tuluallikaid aastasadu. Tootmine hoogustus alates 1810, kui Vihula Mõisa omanikuks sai Alexander von Schubert. Algselt toodeti viina vaid oma mõisa  ja selle sellele kuulunud 3 kõrtsi tarbeks, kuid hiljem müüdi suur osa toodangust riigile. Vihula Mõisa Viin on toodetud kõrgeima kvaliteediga piiritusest ja spetsiaalselt töödeldud veest ning on tänapäevaseks jätkuks Vihula Mõisa ammustele traditsioonidele.

Vihula mõisa ürdiaed

Traditsiooniliselt on ikka mõisakompleksi juurde kuulunud mõisapark ja aed, nii ka Vihula mõisas. Mõisa õunapuuaias on kümmekond õunapuud, ürdiaias kõik peamised ürdid ja maitseained ning kasvuhoones muu vajalik, mis jõuab mõisa peakoka juhendamisel mõisakülaliste taldrikutele.   

Looduslikud kehahooldustooted

Vihula Mõisa öko-SPA on butiikspaa, kust leiab mõisalikku ajaloolist hõngu, luksust ning kaasaegseid mugavusi. Kõik tooted on 100% looduslikud. Mitmeid spaas kasutatavaid tooteid saab ka koju või kingituseks kaasa osta.

Tallinna kontor

Vihula Manor Lifestyle OÜ
Paldiski mnt 5, Tallinn, 10137
+372 627 7888
sales@vihulamanorlifestyle.com

Esinduspood

Vihula Mõis
Vihula, Lääne-Virumaa
45402 Eesti
Asukoht

Kasutame küpsiseid parema külastuselamuse tagamiseks. Veebilehe sirvimist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.