Põnev uudis pühadeks: käsitööna valminud Vihula mõisa õunaglögi, viie särtsaka ürdiga!

25.11.2015

VMLifestyle Apple GloggVärskelt on valmis saanud Vihula mõisa oma eriline ja ahvatlev talvejook – käsitööna valminud alkoholivaba õunaglögi, valmistatud külmpressitud täisõunamahlast, põnevaks maitsenüansiks juures viis võimsat vürtsi: lavendliõisi, münti, tüümianit, ingverit, kaneelikoort ja värviks kobar arooniat.

Vihula mõisa vana kuulus õuna-ja ürdiaed on ümbritsetud kõrge paekivimüüriga ning selle kaitsvas varjus koguvad  õunad ja ürdid endasse kogu suve soojuse, maitsed ja lõhnad. Need suvised maitsed ongi püütud pudelisse särtsakaks soojendavaks talvejoogiks. Glögile saab teravust lisada igaüks ise vastavalt oma maitsele – soovitame  lisada sorts kalvadosi või Vihula mõisa viina ja serveerida kuumalt koos sidrunilõiguga.

Vihula mõisa õunaglögi on ainulaadne ja 100% naturaalne käsitöö-glögi, valmistatud Vihula mõisa peakoka Lauri Tomingase originaalretsepti järgi limiteeritud koguses jõuludeks 2015. Õunaglögi on villitud kaunisse ajaloolise hõnguga kinkepudelisse ning on saadaval Vihula mõisa kingipoes ja Tallinna Kaubamaja Toidumaailmas.

Head nautimist!

« Tagasi
© Developed by CommerceLab