Müügitingimused

Vihula Manor Lifestyle veebipoe müügitingimused

Veebipoe vihulamanorlifestyle.com („Veebipood“) omanik ja Veebipoest ostetavate toodete („Toode“) müüja on Vihula Manor Lifestyle OÜ, registrikood 12043894, asukoha aadress Rüütli 13, Tallinn, e-posti aadress sales@vihulamanorlifestyle.com, telefon +372 627 7888 („Meie“).

Käesolevad müügitingimused kehtivad Veebipoest Toodete ostmisel.

Meil on õigus müügitingimusi muuta. Teavitame müügitingimuste muudatustest Veebipoes.

1. Tooted

Inspireerituna Vihula mõisa ajaloolisest hõngust ja julgest disainist ning mõisamaid ümbritseva Lahemaa rahvuspargi ja põhjaranniku maalilisest loodusest, oleme loonud kollektsiooni – Vihula Manor Lifestyle – hoolikalt valitud naturaalsed ja ökoloogiliselt puhtast toorainest tooted, mis peegeldevad põnevat segu nii kohalike käsitöömeistrite traditsioonidest kui kaasaegsest elustiilist.

Täpsem teave iga toote kohta on esitatud veebipoes vastava toote juures. Toote hind on märgitud veebipoes toote juurde eurodes (€). Palun arvestage, et toote hinnale lisandub tasu toote kättetoimetamise eest. Toote kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning valitud kättetoimetamise viisist – pakiautomaat või kuller. Kättetoimetamise tasu kuvatakse Teile toodete tellimisel.

2. Toodete tellimine, müügilepingu sõlmimine

Toodete tellimiseks sisenege veebipoodi, valige soovitud toode ning klikkige lingil „Lisa korvi“. Kui olete ostlemise lõpetanud, siis kuvage ette ostukorvi sisu, valige toodete soovitud kättetoimetamise viis, klikkige lingil „maksma“ ja täitke oma isikuandmete ankeet. Kinnitame, et hoiame Teie isikuandmete turvalisust.

Tasumine toimub läbi Maksekeskuse – valige soovitud pangalink Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay, lugege hoolikalt läbi käesolevad müügitingimused, kinnitage, et olete eeltoodud tingimused läbi lugenud ja nõustute tingimustega. Toodete tellimuse esitamiseks vajutage lingil „esita tellimus“. Pärast tellimuse esitamist suunatakse Teid tellimuse eest maksma Teie poolt soovitud makseviisi kaudu. Müügileping jõustub hetkel, mil tellimuse eest tasumisele kuuluv summa on laekunud. Saadame Teile e-postiga kinnituse tellimuse tegemisest ning kuvame kinnituse tellimuse vastu võtmisest ka veebilehel.

Alkoholitooteid müüakse ainult täisealistele klientidele, kes on tellimuse esitamisel kinnitanud, et on vähemalt 18-aastased.

3. Toodete kättetoimetamine

Toimetame Teie poolt ostetud tooted kohale 2-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest. Tooted toimetame kohale ainult Eesti piires ja Teie poolt tellimuse tegemisel valitud viisil – Itella SmartPosti või Omniva pakiautomaati või kulleriga Teie soovitud sihtkohta.

Kui olete toodete kättesaamise viisiks valinud pakiautomaadi, siis toimetatakse tooted Teie poolt valitud pakiautomaati. Teid teavitatakse tekstisõnumi teel toodete kohalejõudmisest ja pakiautomaadi ukse avamiseks vajalikust unikaalsest uksekoodist. Hoidke uksekoodi kolmandate isikute eest salajas.

Kui olete toodete kättesaamise viisiks valinud kulleri, siis peate tagama, et kulleriga kokku lepitud ajal kohale toimetatud tellimus võetakse vastu. Kuller teeb tellimuse kohale toimetamiseks mitte rohkem kui kaks katset.

E-poest tellitud tooted on võimalik kätte saada ka meie Tallinna kontorist aadressil Rüütli 13.  Pakkidel saab järel käia tööpäeviti kella 9-17. Anname meili teel teada, kui Teie tellitud tooted on pakitud ja pakk järele tulemiseks valmis.

Kui tellimus sisaldab alkohoolseid jooke, toimub tellimuse väljastamine või üleandmine kulleriga ajavahemikus 10.00-22.00 ja tellimus antakse üle vaid täisealisele isikule (nõutav vastuvõtja dokument). Kui klient dokumenti ei esita või kui klient on alaealine, on müüjal/kulleril õigus jätta eelnimetatud tooted üle andmata. Kui pakiautomaati tellitud kauba hulgas on vanusetuvastusega tooteid, saab kauba pakiautomaadist kätte vaid ID-kaardi alusel täisealine kauba tellinud isik.

Kui Teie tellimust ei ole võimalik Teile kätte toimetada seoses toodete lõppemisega või muul põhjusel, teavitame Teid sellest esimesel võimalusel ja tagastame Teie poolt tasutud raha viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

4. Teie taganemisõigus

Teil on õigus sõlmitud müügilepingust taganeda 14 päeva jooksul pärast toodete kättesaamist, v.a alltoodud juhtudel.

Taganemisõigus ei kehti toodete osas, mis riknevad või vananevad kiiresti, samuti suletud pakendis toodete osas, mis ei ole tagasisaatmiseks kõlblikud tervisekaitse või hügieenilistel põhjustel ning kui pakendid on pärast kohaletoimetamist avatud.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

Tagastatavad tooted peavad olema kasutamata ja rikkumata. Tootega tutvumist ei loeta toote kasutamiseks, kui tootega on tutvutud viisil, mis on vajalik toote olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil, nagu see on lubatud toote testimiseks füüsilises poes.

Kui tooteid on kasutatud muuks otstarbeks, kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on meil õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt toote väärtuse vähenemisele. Juhul kui olete avanud toote pakendi, siis vahetame tooted välja vaid siis, kui need on kahjustatud või ebakvaliteetsed.

Taganemisõiguse kasutamiseks esitage meile taganemisavaldus ja saatke see e-posti aadressile sales@vihulamanorlifestyle.com. Seejärel toimetage tagastatavad tooted meieni 14 päeva jooksul. Toote tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastate toote seetõttu, et toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Teeme Teile tagastatud toodete osas tagasimakse 14 päeva jooksul taganemisavalduse saamisest. Võime keelduda tagasimakse tegemisest seni, kuni ole tagastatavad tooted meile tagastanud.
Meil on õigus taganeda müügilepingust ning nõuda Teilt toodete tagastamist, kui toote hind on veebipoes eksituse tõttu märgitud oluliselt alla toote turuhinna.

5. Pretensiooni esitamise õigus

Me vastutame Teile müüdud toote lepingutingimustele mittevastavuse eest. Samuti vastutame toote puuduse eest, mis oli olemas toote Teile üleandmise hetkel, kuid ilmneb kuni kahe aasta jooksul pärast toote üleandmist. Kusjuures, kui toote puudus ilmneb üleandmisest 6 kuu jooksul, siis eeldatakse, et puudus oli olemas juba üleandmise ajal, kui me ei tõesta vastupidist.

Me ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast toote Teile üleandmist.

Kui veebipoest ostetud tootel on puudused, mille eest me vastutame, siis me enda valikul (1) parandame puudustega toote; või (2) asendame puudustega toote; või (3) tagastame Teile müügilepinguga kaasnenud tasud kui tagastate puudustega toote meile.

Kui Teil on veebipoes ostetud toote osas pretensioone, siis palun pöörduge meie poole 2 kuu jooksul arvates pretensiooni tekkimisest, e-kirja teel sales@vihulamanorlifestyle.com või helistage telefonil +372 6277888. Suhtume Teie pretensiooni tõsiselt ning vastame Teile 15 päeva jooksul pärast pretensiooni saamist.

6. Teie isikuandmete töötlemine

Me töötleme Teie isikuandmeid müügilepingu täitmiseks ja ka meie õigustatud huvi alusel. Me avaldame Teie isikuandmeid või anname isikuandmetele juurdepääsu ametiasutustele ja järelevalveasutusele, kui meil on vastav juriidiline kohustus, meie volitatud töötlejatele ja isikutele, kellel on seaduslik õigus isikuandmete saamiseks, samuti Maksekeskus AS volitatud töötajale maksete teostamiseks. Töötleme isikuandmeid reeglina Euroopa majanduspiirkonna (lisaks EL-i riikidele Norra, Island ja Liechtenstein) piires. Juhul, kui Meil on vaja edastada isikuandmeid väljaspoole Euroopa majanduspiirkonda, siis toimub edastus isikuandmete kaitse üldmääruse nõuete kohaselt.

7. Kohalduv õigus, vaidluste lahendamine

Teie ja meie vahelisele suhtele veebipoest ostmisel kohaldub Eesti õigus.

Meie eesmärgiks on lahendada kõik vaidlused läbirääkimiste teel. Juhul kui läbirääkimised ei anna tulemust, siis on Teil õigus pöörduda avaldusega Tarbijakaitseametisse (Rahukohtu 2, Tallinn) ja tarbijavaidluste komisjoni (Rahukohtu 2, Tallinn). Lisaks saate veebipõhiste tarbijavaidluste lahendamiseks pöörduda vaidluste veebipõhise lahendamise platvormi poole aadressil ec.europa.eu/consumers/odr.

Tallinna kontor

Rüütli 13, Tallinn, 10130
Vihula Manor Lifestyle OÜ
+372 627 7888
sales@vihulamanorlifestyle.com

Esinduspood

Vihula Mõis
Vihula, Lääne-Virumaa
45402 Eesti
Asukoht

Kasutame küpsiseid parema külastuselamuse tagamiseks. Veebilehe sirvimist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.